Kombi Çeşitleri
Kombi Tamiri
Kombi Servisimiz
Klima Çeşitleri
Klima Tamiri
Klima Servisimiz
Hidrofor Tamir ve Servisi
Hizmet Götürdüğümüz İlçeler
Özel Servisini Üstlendiğimiz Markalar
Kombi ve Petek Temizliği
KLİMA SERVİSİMİZ    

Klima tamiri ve klima periyodik bakımları tarafımızca en kaliteli şekilde özenle yapılır. Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmeti ucuza sunuyor bütçenize katkı sağlıyoruz. 10 Yılı aşkın tecrübemize güveniyor bu tecrübemizi kombi tamiri, klima tamiri, kat kaloriferi, hidrofor tamiri gibi konularda en iyi şekilde size hizmet vermeye devam ediyoruz.

İstanbul Anadolu yakası ilçeleri; Kartal Klima Servisi ve Klima Tamiri , Maltepe Klima Servisi ve Klima Tamiri , Ümraniye Klima Servisi ve Klima Tamiri, Sultanbeyli Klima Servisi ve Klima Tamiri , Kadıköy Klima Servisi ve Klima Tamiri , Adalar Klima Servisi ve Klima Tamiri , Ümraniye Klima Servisi ve Klima Tamiri , Şile Klima Servisi ve Klima Tamiri , Tuzla Klima Servisi ve Klima Tamiri olarak ayrıca Klima satışı , Klima montajı ve Klima bakımında hizmetinizdeyiz.

Olası Klima arızalarının giderimi ve periyodik bakımları için bizleri 0 216 517 86 52'den veya 0 536 449 23 96 numaralı telefondan 7/24 arayabilirsiniz. Servisimizin uzman personeli Klimanızın ve sizin sağlığı için yeni teknolojilere uygun olarak eğitilmektedirler. Her türlü klima arızalanması durumunda bizleri hemen arayın. Yüksek kaliteli hizmetlerimizden yararlanın.
Klima tamiri Klima Bakımı Klima servisi

NEDEN KLİMANIZA BAKIM YAPTIRMALISINIZ?

Klima Bakımlarının periyodik olarak düzenli yapılması çok önemlidir. Günümüzde Lejyoner hastalığı ( Legionella pneumophila ) olarak bilinen akciğer enfeksiyonu ölümcül bir hastalık olarak karşımıza çıkmaktadır ve bakımsız klimalardan yayılmaktadır.Klimalarınızın bakımı ve temizliği için bizleri arayınız.

NEDEN KOMBİNİZE BAKIM YAPTIRMALISINIZ?

Kombi bakımının yapılması çok önemli bir husustur. Bakım sırasında kombinin sadece temizliği yapılmaz , yıpranmış parçalar tespit edilerek kombinizin daha büyük arıza yaşaması önlenir. Bakımlı bir kombi % 20'lere varan enerji tasarrufu saglar. Kombinizin bakımı ve güvenliğiniz için bizleri arayınız.

KOMBİDE GÜVENLİK

Öncelikle bacalı kombilere çok dikkat etmek gerekmekte, kesinlikle alüminyumflex baca aparatları kullanılmamalıdır, bunlar yerine çelik flex baca aparatları kullanılmalıdır. Bazı bilgisiz servisler kombi uyarı veriyor diye baca sensorlerini iptal etmektedir buna kesinlikle göz yummamak gereklidir.Uzman personelimizin kontrolü için bizleri arayınız.

kartal kombi servisi , kartal kombi tamiri , kartal klima servis , kartal airfel servis , kartal alarko servis , kartal ariston servis , kartal baymak servis , kartal bosch servis , kartal buderus servis , kartal demirdöküm servis , kartal eca servis kartal ferroli servis , kartal prother servis , kartal termodinamik servisi , kartal vaillant servis , kartal viessman servis , kartal klima tamiri , kartal klima servisi , adalar klima servisi , adalar kombi servisi , ataşehir klima servisi , ataşehir kombi servisi , beykoz klima servisi , beykoz kombi servisi , çekmeköy klima servisi , çekmeköy kombi servisi , kadıköy klima servisi , kadıköy kombi servisi , pendik klima servisi , pendik kombi servisi , sancaktepe klima servisi, sancaktepe kombi servisi , sultanbeyli klima servisi , sultanbeyli kombi servisi , şile klima servisi , şile kombi servisi , tuzla klima servisi , tuzla kombi servisi , ümraniye klima servisi , ümraniye kombi servisi , üsküdar klima servisi, üsküdar kombi servisi , istanbul kombi servisi , istanbul klima servisi , konbi servisi