Kombi Çeşitleri
Kombi Tamiri
Kombi Servisimiz
Klima Çeşitleri
Klima Tamiri
Klima Servisimiz
Hidrofor Tamir ve Servisi
Hizmet Götürdüğümüz İlçeler
Özel Servisini Üstlendiğimiz Markalar
Kombi ve Petek Temizliği
ÖZEL SERVİSİNİ ÜSTLENDİĞİMİZ MARKALAR    
     
Türkiye'nin önde gelen tüm marka Kombileri özel servisliği;   Türkiye'nin önde gelen tüm marka klimaları özel servisliği;

Baymak Kombi Servisi
Alarko Kombi Servisi
Ferroli Kombi Servisi
Eca Kombi Servisi
Demirdöküm Kombi Servisi
Buderus Kombi Servisi
Beretta Kombi Servisi
Vaillant Kombi Servisi
Auer Kombi Servisi
Bosch Kombi Servisi
Protherm Kombi Servisi
Süsler Kombi Servisi
Süpermatik Kombi Servisi
Immergas Kombi Servisi

  Lg Klima Servisi
Mitsubishi Klima Servisi
Panasonic Klima Servisi
Alarko Klima Servisi
Arçelik Klima Servisi
Beko Klima Servisi
Hitachi Klima Servisi
Daiken Klima Servisi
Lenox Klima Servisi
Fuji Klima Servisi
Demirdöküm Klima Servisi
Fujitsu Klima Servisi
Sanyo Klima Servisi
Samsung Klima Servisi
Vestel Klima Servisi
     

NEDEN KLİMANIZA BAKIM YAPTIRMALISINIZ?

Klima Bakımlarının periyodik olarak düzenli yapılması çok önemlidir. Günümüzde Lejyoner hastalığı ( Legionella pneumophila ) olarak bilinen akciğer enfeksiyonu ölümcül bir hastalık olarak karşımıza çıkmaktadır ve bakımsız klimalardan yayılmaktadır.Klimalarınızın bakımı ve temizliği için bizleri arayınız.

NEDEN KOMBİNİZE BAKIM YAPTIRMALISINIZ?

Kombi bakımının yapılması çok önemli bir husustur. Bakım sırasında kombinin sadece temizliği yapılmaz , yıpranmış parçalar tespit edilerek kombinizin daha büyük arıza yaşaması önlenir. Bakımlı bir kombi % 20'lere varan enerji tasarrufu saglar. Kombinizin bakımı ve güvenliğiniz için bizleri arayınız.

KOMBİDE GÜVENLİK

Öncelikle bacalı kombilere çok dikkat etmek gerekmekte, kesinlikle alüminyumflex baca aparatları kullanılmamalıdır, bunlar yerine çelik flex baca aparatları kullanılmalıdır. Bazı bilgisiz servisler kombi uyarı veriyor diye baca sensorlerini iptal etmektedir buna kesinlikle göz yummamak gereklidir.Uzman personelimizin kontrolü için bizleri arayınız.

kartal kombi servisi , kartal kombi tamiri , kartal klima servis , kartal airfel servis , kartal alarko servis , kartal ariston servis , kartal baymak servis , kartal bosch servis , kartal buderus servis , kartal demirdöküm servis , kartal eca servis kartal ferroli servis , kartal prother servis , kartal termodinamik servisi , kartal vaillant servis , kartal viessman servis , kartal klima tamiri , kartal klima servisi , adalar klima servisi , adalar kombi servisi , ataşehir klima servisi , ataşehir kombi servisi , beykoz klima servisi , beykoz kombi servisi , çekmeköy klima servisi , çekmeköy kombi servisi , kadıköy klima servisi , kadıköy kombi servisi , pendik klima servisi , pendik kombi servisi , sancaktepe klima servisi, sancaktepe kombi servisi , sultanbeyli klima servisi , sultanbeyli kombi servisi , şile klima servisi , şile kombi servisi , tuzla klima servisi , tuzla kombi servisi , ümraniye klima servisi , ümraniye kombi servisi , üsküdar klima servisi, üsküdar kombi servisi , istanbul kombi servisi , istanbul klima servisi , konbi servisi